שיחת יעוץ עם מומחה

072-3969755

הסבר על טיפול בכאבי ברכיים מתוך “כל בוקר” עם סיגל שחמון

תרפיסט רב תחומי משה פרימן, מומחה לפגיעות ספורט, שיקום אורתופדי ודוקטור (N.D) לנטורופתיה (לא רפואי) והבעלים של מרפאות אלטרנטיבה מספר בתוכנית האירוח של סיגל שחמון על הטיפול בכאבי ברכיים באמצעות גלי הלם, מהו תהליך האבחון, משך ואופן הטיפול, האם זה כואב? ומהם אחוזי ההצלחה של טיפול ייחודי זה?

הסרטון הבא (1:49 דק’) לקוח מתוך תוכנית האירוח “כל בוקר” עם סיגל שחמון בה היא מארחת את משה פרימן ממרפאות אלטרנטיבה שמסביר על הטיפול בגלי הלם כפתרון לכאבי הברכיים.


סיגל: אז נאמר, אני באמת סובלת נורא מהברכיים ומהמרפקים, שני פרקים גדולים אצלי שסובלים מכאב, איך תאבחן אותי?

פרימן: יש קודם כל שאלון ועושים בדיקה ידנית כדי לבדוק באיזו חלק של הברך, ואז מצמידים (כמו שרואים עכשיו את המכשיר) את אזור הברך לכיפה הכחולה ומתחילים בטיפול. הטיפו אורך, לכל אזור, כ – 20 דקות.

סיגל: זה כואב?

 פרימן: קצת כואב, האזור המטופל, אבל אנחנו שולטים בעוצמה, הטיפול הוא מאוד אישי.

סיגל: זה מזעזע את המקום? מה זה עושה בדיוק? למה זה כואב?” זה מזיז? מחמם? מחשמל?

פרימן: לא, הוא שולח גלים, זה לא חשמל, הוא שולח גלים אקוסטיים מיוחדים שמצליחים לפורר הסתיידויות, לטפל בדלקת ולשפר את זרימת הדם.

סיגל: אחוזי הצלחה?

 פרימן: אחוזי הצלחה מאוד גבוהים, זה תלוי מאוד במרפאה, אנחנו מהראשונים שהתחלנו בטיפול בגלי הלם.

בעיות מטופלות
טיפולים לבעיות
כתבות נוספות
כאבי ברכיים בשינה
ישנו מגוון רחב של גורמים שיכולים להוביל להופעת כאב בברך ובפרט במהלך השינה - האם אתם סובלים מכאבי ברכיים במהלך השינה? קראו
שלושת השלבים לטיפול בכאבי ברכיים
שניים ממומחי מרפאות אלטרנטיבה, ד"ר לרפואה טבעית ונטורופתיה, משה פרימן ואופיר שגב פרימן, מומחה לרפואה סינית ויפנית, מציגים את בעיית כאבי הברכיים הכה נפוצה ואת הטיפול המשולב בן שלושת השלבים הנפרדים של מרפאות אלטרנטיבה לחיזוק השרירים, החלמת התאים הפגועים וסוף לכאבים.
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלח
סובל מכאב או בעיה בריאותית?
פנה אלינו לייעוץ חינם במרפאת חולון, נס ציונה ורעננה
מעוניין בייעוץ