שיחת יעוץ עם מומחה

072-3969755

דיקור סיני אקופונקטורה לחולי סרטן

דיקור סיני לחולי סרטן
דיקור סיני לחולי סרטן

הדיקור הסיני מציע טיפול למחלת הסרטן הטומן בחובו מספר יתרונות כגון טיפול אישי, עמידות לתופעות לוואי של הטיפול הכימותרפי וחוסן נפשי מוגבר.

 

מרפאות אלטרנטיבה מציעות טיפולי תמיכה למחלת הסרטן ותמיכה לתופעות הלוואי של טיפולים אונקולוגיים. לפרטים נוספים התקשרו עכשיו: 03-5054594 או לחצו כאן ליצירת קשר עם מומחה

 

טיפול טבעי
אבחון יחודי
טיפול משולב
יעוץ ראשוני חינם
דיקור סיני (אקופונקטורה) לחולי סרטן

אחת המחלות בעלות אחוזי שכיחות התמותה הגבוהות בעולם הינה מחלת הסרטן. מחלת הסרטן הינה שם כללי למחלות רבות המתרחשות בגוף האדם על ידי חלוקת תאים בלתי נשלטת ואבנורמלית, ושליחת גרורות דרך מערכת הדם או מערכת הלימפה לאיברים שונים בגוף. למחלה אשר מתגלה בשלביה הראשונים, יש פרוגנוזה טובה יותר ממחלה שמתגלה בשלבים מתקדמים. הרפואה הקונבנציונלית מציעה מגוון רחב של טיפולים הכוללים: כימותרפיה, טיפולים ביולוגים, טיפולים הורמונאליים, טיפולים רדיותרפיים וכדומה. נמצא בשנים האחרונות, ששילוב טיפול קונבנציונלי עם טיפול אלטרנטיבי על ידי דיקור סיני, עוזר למטופלים גם מבחינה נפשית וגם מבחינה פיזית. קיראו עוד על: אבחון מחלת הסרטן,

 

מהו דיקור סיני (אקופונקטורה)?

הרפואה הסינית קיימת כבר מעל 5000 שנים וכוללת בתוכה שיטות אבחון וטיפול רבות, וביניהן הדיקור הסיני. הרפואה הסינית בכלל ושיטת הטיפול באמצעות דיקור סיני בפרט, הוכיחו את השפעתם החיובית ויעילותם במהלך השנים. הרפואה הסינית מאמינה, שקיימים בגופינו ערוצי אנרגיה (מרדיאנים), בתוך ערוצי אנרגיה אלו זורמת אנרגיה הנקראת צ”י. הדיקור הסיני נעשה על ידי מחטים קטנות אשר מוחדרות לאזור בגוף אשר ערוץ האנרגיה בו חסום. הדיקור הסיני עוזר לאזן את האנרגיה בגוף ועקב כך לטפל ואף למנוע מחלות רבות בכלל ואת מחלת הסרטן בפרט. במחקרים רבים שנעשו בשנים האחרונות על אפקט הדיקור הסיני על חולי סרטן, נמצא שמרבית המטופלים אשר הסתייעו בדיקור סיני בנוסף לטיפולים הקונבנציונליים, הרגישו שיפור בתחושה פיזית ונפשית ותופעות הלוואי הקשות אשר נלוות לטיפולי כימותרפיה ורדיותרפיה פחתו.

 

מה יתרונות הדיקור הסיני במקרה של מחלת הסרטן?

יתרונות הדיקור הסיני הינם בכך: שהטיפול הינו אישי וממוקד למטופל בהתאם לשעות ולמקום הנוחים לו. הרפואה הסינית רואה את האדם כמכלול ובוחנת את האדם ולא את המחלה. הדיקור הסיני נמצא יעיל ביותר כנגד תופעות הלוואי של הטיפולים הקונבנציונליים. תופעות הלוואי כוללות: בחילות, הקאות, חולשה, עייפות, נשירת שיער, בעיות במיניות ובפוריות, דיכאון, חרדה, חוסר תיאבון, עצירות, פצעים בפה, דימומים, חום, ששלשולים, עצירות וכדומה. באמצעות הדיקור הסיני, ניתן שוב להיות באיזון גופני אשר הופר באמצעות מחלת הסרטן ובנוסף, לדיחקור הסיני יתרון גדול בחיזוק המערכת החיסונית, אשר ניזוקה גם עקב מחלת הסרטן וגם עקב הטיפולים הקשים. כמו כן, הדיקור הסיני גורם למטופל להרגיש טוב יותר מבחינה נפשית. כיום, רופאים קונבנציונליים רבים, מודים שהדיקור הסיני יעיל ביותר כנגד תופעות הלוואי מהטיפולים הקונבנציונליים.

 

היכן ניתן לקבל טיפול בדיקור סיני?

טיפולים בדיקור סיני ניתן לקבל במרכזי בריאות שונים, בתי חולים, קופות חולים, בתי ספר לרפואה משלימה וכדומה. כמו כן, קיימים מטפלים המטפלים באופן פרטי בביתם, בבית המטופל או במרפאה פרטית. אם בחרת ללכת למטפל פרטי, מומלץ לבקש המלצות ותעודות המעידות על כך שהמטפל אכן למד דיקור סיני ויש לו ניסיון מוכח בתחום.

מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלח
סובל מכאב או בעיה בריאותית?
פנה אלינו לייעוץ חינם במרפאת חולון, נס ציונה ורעננה
מעוניין בייעוץ