שיחת יעוץ עם מומחה

072-3969755

שיטות טיפול בכאב

בין הדברים המייחדים את מרפאות אלטרנטיבה, למעט המוניטין והנסיון הרב שנצברו על ידי מומחי המרפאה במשך למעלה משלושים וחמש שנה. ראוי לציון מודל הטיפול המשולב, כלומר שילוב של מספר שיטות טיפוליות המותאמות למטופל הסובל מבעייה מסויימת. השילוב של שיטות הטיפול השונות נועד להגדיל את סיכויי ההחלמה של מטופלי המרפאה למקסימום. בעמוד זה ריכזנו למענכם את שיטות הטיפול העיקריות של מרפאות אלטרנטיבה.

לחיצה על כל תמונה תוביל אתכם לדף מידע מפורט אודות השיטה ואודות הבעיות הבריאותיות אותן אותה שיטה פותרת:

למה לא ללכת רק למדקר? למה לא ללכת רק לפיזיותרפיסט או למכון שמתמחה רק בגלי הלם?
נניח שאתם סובלים מכאבים המקרינים לאורך הרגליים וכפות הרגליים. נניח והבעייה (השכיחה יחסית) נובעת מבלט דיסק בגב. עתב אתם זקוקים לפיתרון שבראש ובראשונה יפחית את הכאב. דיקור סיני הוא כלי מעולה למצב כזה. הדיקור מפחית כאב, מרפה את שרירי הגב התחתון, ממריץ את זרימת הדם. 

לאחר שהכאב הופחת והרגליים פחות כואבות, יש לאזן את מרכז הכובד, לחזק את שרירי הגב ולשפר את היציבה. את זה יעשו נעליים פיזיולוגיות טיפוליות, המותאמות לפי מבנה כף הרגל ולפי דפוס היציבה של המטופל.

עתה נשאלת השאלה מהו מקור הכאבים שהקרינו לרגליים? הגב התחתון? נכון. עתה צריך לחזק את שרירי הגב כדי שהתופעה לא תחזור. במקרה כזה טיפול בפיזיותרפיה יכול להיות הטיפול המניעתי החשוב ביותר ואלי גם הטיפול השיקומי, שכן תרגילים לחיזוק שרירי הגב והרגליים יחזקו את מערכת השרירים והשלד וימנעו כאבי רגליים וגב בעתיד.

עתה, נניח שמקור הבעיה הוא הסתיידות ושינויים ניווניים בגב ובאגן. יכול להיות שדיקור, פיזיותרפיה ונעליים לא יספיקו. השיטה היחידה שיכולה לפורר הסתיידויות היא גלי הלם, הנשלחים למקום הבעיתי.

מרפאת כאב אלטרנטיבה מציעה מגוון טיפולים נוספים. הטיפולים שהוזכרו בדוגמא מעלה הם רק לצורך המקרה הספציפי שתואר.

נניח שאתם סובלים מאלרגיות. איך תיפתרו מהבעיה? ידוע כבר שדיקור סיני הוא כלי מצויין לטיפול במערכת החיסון. אבל בהרבה מקרים הדיקור עצמו לא יספיק ולכן טיפול בצמחי מרפא סיניים יחד עם המלצות לתזונה נכונה יפתרו את הבעיה. גם כאן השילוב של שיטות הטיפול הוא קריטי לפתרון הבעיה.

שיטות הטיפול הניתנות במרפאות אלטרנטיבה הן:

 • גלי הלם
 • דיקור סיני
 • פיזיותרפיה
 • רפואת תדרים
 • קרניו סקראל
 • טווינא
 • שיאצו
 • רפלקסולוגיה
 • טיפול בצמחי מרפא סיניים
 • עיסוי רפואי משולב
 • טיפול בלייזר רך

 

הטיפול בגלי הלם מנע ניתוח !

שיר סבלה מכאבי מרפק טניס עקשניים שגם זריקת קורטיזון לא הועילו. שיר מספרת על חווית הטיפול במרפאות אלטרנטיבה ועל התוצאה משביעת הרצון

כתבות
הסדר חברות ביטוח וקופות חולים
בסרטון הבא (1:02 דק') אופיר שגב פרימן ממרפאות אלטרנטיבה יסביר על ההסדר של חברות הביטוח וקופות החולים עם המרפאה וכך תוכלו לחסוך את כספכם.
ניקוי רעלים באמצעות צמחי מרפא
באילו מקרים חשוב לחזק את מערכת החיסון?
"המערכת החיסונית שלך חלשה..." - רבים שומעים את המשפט הזה ולא מבינים תמיד את משמעותו המלאה. האם זה אומר שאתם כל הזמן חולים? לא. האם זה אומר שיש לכם תמיד דלקת בגרון? לא בהכרח. בכתבה הבאה תבינו איך לחזק את אותה מערכת.
אופיר שגב פרימן - רפואה סינית ויפנית
בסרטון הבא (1:15 דק') יספר לכם אופיר שגב פרימן על תחום הרפואה הסינית והיפנית במרפאות אלטרנטיבה.
נטורופתיה
טיפולי רפואה משלימה בביטוחי בריאות
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלח
סובל מכאב או בעיה בריאותית?
פנה אלינו לייעוץ חינם במרפאת חולון, נס ציונה ורעננה
מעוניין בייעוץ