שיחת יעוץ עם מומחה

072-3969755

סרטון: הכירו את מרפאת הכאב

אלטרנטיבה פתרונות בריאות משולבים הינה מרפאה רב תחומית עם ניסיון טיפולי ומוניטין של 37 שנים. ד”ר פרימן, הבעלים, ואופיר שגב פרימן, מומחה במרפאות אלטרנטיבה, יסבירו לנו מה מייחד את מרפאת אלטרנטיבה וכיצד זו משלבת מספר טיפולים ייחודים שונים לטיפול במגוון בעיות וכאבים וכל זאת על ידי מיטב המומחים בהצלחה רבה.

הסרטון הבא (2:31 דק’) יעניק לכם את כל המידע על מרפאות אלטרנטיבה, הטיפולים הייחודיים, ההסדרים עם קופות החולים, התוצאות בפועל ואחוזי ההצלחה הגבוהים!

ד”ר פרימן: שלום, שמי משה פרימן, הבעלים של מרפאות אלטרנטיבה. מרפאת אלטרנטיבה זו מרפאה אחת הותיקות בארץ שקיימת כבר כ – 37 שנים. מרפאת אלטרנטיבה זו מרפאה רב – תחומית שייחודיות המרפאה היא שילוב של מספר שיטות, המרפאה היא מרפאת כאב, מכון לפיזיותרפיה, רפואה משלימה, רפואה סינית ויפנית והמתמחות מיוחדת בטיפולים בגלי הלם.

אופיר: שמי אופיר שגב פרימן ואני מומחה לרפואה סינית ויפנית מזה 12 שנים. מה שמייחד את הדיקור הנוירולוגי ואת הדיקור היפני בניגוד לדיקור הסיני הוא קודם כל תוצאות מיידיות – הפציינט יכול לראות את התוצאה כבר בעודו שוכב על שולחן הטיפולים, אחוזי ההצלחה של השיטה הנוירולוגית הם גבוהים מאוד, מעל 85% הצלחה במגוון של בעיות.

ד”ר פרימן: אנחנו נותנים גם שירותים לקופות השונות – יש הסדר לפיזיותרפיה לכללית מושלם, יש הסדרים עם קופות חולים לאומית ומאוחדת בטיפולים פיזיותרפיה וגלי הלם. גלי הלם מוכרים על ידי חברות הביטוח כטיפול מחליף ניתוח, הטיפול הזה הוכיח את עצמו והוריד את כמות הניתוחים בארץ בין 60-70 אחוזים.

מטופלת: שלום, שמי יפה, אני הגעתי למרפאה בעקבות שתי בעיות קשות: פריצת דיסק ודורבן בעקב הרגל. לאחר הרבה טיפולים שלא עזרו הגעתי למרפאת אלטרנטיבה ופה קיבלתי טיפול שעזר לי לאיכות חיים יותר טובה.

ד”ר פרימן: הנעליים המוצגות פה אלו הן נעליים אורתופדיות, טיפוליות פיזיולוגיות, כלומר התפקיד של הנעל הזו זה לאזן את מרכז הכובד.

אופיר: למרפאות אלטרנטיבה שני סניפים – סניף בחולון וסניף ברעננה. אנו מצפים לראות אתכם ולעזור לכם להרגיש טוב יותר.

כתבות נוספות
מניעת כאבי צוואר
בכל הנוגע לכאבי צוואר, בדומה לתסמינים רבים אחרים, ניתן לקבוע כי המניעה קלה מהטיפול! ריכזנו עבורכם עצות מועילות למניעת כאבי צוואר, קראו!
כאבים בעורף
כאבי עורף הם תסמין נפוץ ושכיח מאוד באוכלוסייה הכללית וישנם גורמים רבים מאוד שיכולים להוביל להתפתחות של כאבים אלה - כיצד מטפלים בבעיה במרפאות אלטרנטיבה? קראו
כתף שחיינים
כאבים בחלק הקדמי של הכתף שכיחים מאוד בקרב שחיינים מקצועיים - כיצד ניתן לטפל באופן אלטרנטיבי בתסמונת התפס הידועה בשם "כתף שחיינים"? קראו
מלאו פרטים ונחזור אליכם
שלח
סובל מכאב או בעיה בריאותית?
פנה אלינו לייעוץ חינם במרפאת חולון, נס ציונה ורעננה
מעוניין בייעוץ