03-5054594

רפואה משלימה

רפואה משלימה יחד עם רפואה אלטרנטיבית במרפאות אלטרנטיבה

מרפאות אלטרנטיבה משמשות מרפאת הסדר של חברות הביטוח שמציעות ביטוחי בריאות פרטיים. במרפאה תוכלו לקבל מגוון טיפולי רפואה משלימה כגון דיקור סיני, קרניו סקראל, רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי רפואי ועוד. ולקבל החזרים כספיים מחברות הביטוח.

נשמח לתאם לכם פגישת ייעוץ עם מומחה המרפאה - 03-5054594
לחצו כאן למעבר לצור קשר


מהי רפואה משלימה ?

המונח רפואה משלימה מוחלף במקרים רבות עם המושג רפואה אלטרנטיבית. למעשה אנשים רבים משתמשים בביטויים האלו באופן תדיר, כאשר הכוונה היא בסופו של דבר לאותו מושג כללי: קשת שלמה של טיפולים ושל שיטות טיפול אשר אינם מוגדרים כטיפולים רפואיים - כלומר אין הם חלק מהרפואה הקונבנציונלית (המערבית) שהתבססה במערב. קיימות שיטות רבות של רפואה משלימה ושל רפואה אלטרנטיבית. חלקן מוכרות יותר, חלקן פחות נפוצות, אך המשותף לכולן הוא שימוש ביכולת של הגוף לאזן את עצמו באופן טבעי, מבלי להשתמש בשיטות פולשניות כמו ניתוחים, תרופות או כל חומר שנרקח באופן סינתטי, שעשוי לגרום לתופעות לוואי ולפגוע בהרמוניה של הגוף.

העיקרון המרכזי בכל השיטות של רפואה משלימה הוא עצם היכולת שקיימת בגוף לאזן את עצמו. בשלבים הראשונים האיזון יתבצע באמצעות שיטת טיפול או מספר שיטות טיפול שיותאמו למטופל. בשלבים מאוחרים יותר, שינוי אורח החיים הכולל תזונה נכונה, פעילות גופנית מספקת, סדר יום מאוזן ושינה מספקת ימשיכו את פעולת האיזון.

טיפולי רפואה משלימה במרכז אלטרנטיבה

אלטרנטיבה הינה מרכז טיפולי ותיק, עם ניסיון בן למעלה מ -30 שנה, המשלב שיטות של רפואה משלימה ושל רפואה אלטרנטיבית יחד עם טכנולוגיות טיפול חדשניות, על מנת לפתור קשת רחבה של בעיות בריאותיות, שאינן מוקלות על ידי הרפואה הקונבנציונלית. אלטרנטיבה מציעה טיפולי רפואה משלימה.

מרפאות אלטרנטיבה משמשות כמרפאת הסדר של חברות הביטוח שמציעות ביטוחי בריאות פרטיים. במרפאה תוכלו לקבל מגוון טיפולי רפואה משלימה כגון דיקור סיני, קרניו סקראל, רפלקסולוגיה, שיאצו, עיסוי רפואי ועוד ולקבל החזרים כספיים מחברות הביטוח.

לפרטים על הטיפולים הניתנים במרפאה צרו קשר או התקשרו למרפאה: 03-5054594.

רפואה אלטרנטיבית (רפואה משלימה) משתמשת במגוון שיטות לאיזון בגוף. לחיצה על שיטת הטיפול תוביל לדף מפורט המסביר על השיטה ועל הטיפול המוצע במרפאת אלטרנטיבה.

 

רפואה אלטרנטיבית

רפואה אלטרנטיבית או רפואה משלימה הם למעשה אותו שם למגון שיטות טיפוליות נפוצות העוזרות למגוון בעיות בריאותיות. במאמר זה נסקור כמה שיטות נפוצות, ביניהן רפלקסולגיה, טיפול בצמחי מרפא, טווינה ועוד.

רפואה משלימה - שיטות טיפול נפוצות

הרפואה המשלימה מציעה לנו מגוון של שיטות טיפול אלטרנטיביות. מהן השיטות הנפוצות ? למה הן עוזרות ?

צמחי מרפא סיניים

צמחי מרפא סיניים הם שיטת ריפוי רבת עוצמה הנהוגה בסין מזה אלפי שנים. למעשה, שימוש בצמחי מרפא בסין הוא פופולרי ומקובל כמעט לכל בעייה בריאותית, החל מהצטננות ושפעת ועד לבעיות פוריות של נשים ובעיות של אירוע מוחי. צמחי המרפא גדלים ברחבי סין וברחבי המזרח ומיוצאים לכל רחבי העולם...

עיסוי רפואי

קרניו סקראל

קרניו סקראל היא שיטה יחודית המטפלת בקרניו - איזור העצבים הקרניאליים בראש סקראל - איזור סקראלי. מדובר בשיטה עדינה אך עוצמתית המטפל בפעימה של הנוזל הבין שדרתי הזורם בין איזורי הקרניום לבין עצם העצה. לפרטים נוספים...

רפלקסולוגיה

טווינה

דיקור יפני

דיקור יפני מכונה גם בשם אקופונקטורה מודרנית, שכן שיטה זו התפתחה בעיקר במאה ה-20. שיטת דיקור מיוחדת זו הופכת לפופולרית יותר ויותר, כיון שמדובר בשימוש במחטים דקיקות ועדינות, המוחדרות לגוף באופן שטחי, על מנת לטפל בבעיות בריאות ותופעות של כאב, נוירולוגיה, אורטופדיה וחוסר איזון פנימי.

דיקור סיני

דיקור סיני נחשב כאחת משיטות הריפוי הנפוצות ביותר בישראל ובמערב כולו. דיקור סיני מאזן את הגוף - לא קיימת נקודת דיקור למחלה אלא נקודות לאיזון הגוף. למה טובה השיטה וכיצד תבחרו מטפל נכון עבורכם..

רפואה סינית